کف سابی انواع بوتون ارمالات

کفسابی بتن:

کفسابی بتن معمولا برای صاف کردن سطح بتن استفاده می شود البته بتن را می توان تا حدودی براق هم کرد ولی این مورد شایع نیست و معمولا فقط برای تمیز کردن انواع جرمها مانند گازوئیل و چسب و سیاهی روی بتن از کفسابی استفاده می شود . کفسابی بتن حتما با لقمه الماس صورت میگیرد.

کفسابی بتن به دو صورت خشکه(بدون آب) و با آب انجام می شود .لجن حاصل از کفسابی بتن نسبتا سنگین است و می توان آن را خشک کرد و به جایی دیگر برد در غیر این صورت می توان آن را داخل بشکه ریخت.

انواع کفسابی بتن:

بتن بر دو نوع است :

بتن نرمه: این نوع بتن از سیمان است و مواد افزودنی از جمله سنگریزه ندارد که به همین علت کفسابی آن راحت است و قیمت پایینتری نسبت به نوع سنگ دار دارد که البته این بتن برای کفسابی بایستی ضخامت حداقلی یک سانت را داشته باشد

بتن سنگ دار: در این نوع بتن سیمان مخلوط با سنگ ریزه است که مقداری سخت است زیرا با کفسابی احتمال درآمدن سنگ وجود دارد که کار هر کفسابی نیست ولی ما در کافه کفسابی این نوع بتن را هم کار میکنیم(خیلی از کفسابها به علت سختی  این کارها را انجام نمی دهند)البته این نوع بتن بایستی پر سیمان کار شود تا در حین کفسابی کنده نشود

قیمت کفسابی بتن:

قیمت کفسابی بتن بسته به توقع کارفرما و نوع بتن و نوع برق و متراژ محیط می تواند بین45 تا 15هزار تومان باشد

اگر برق سه فاز داشته باشید قیمت کفسابی میتواند پایینتر باشد زیرا کار با دستگاه سه فاز سریعتر انجام می شود

البته در متراژهای بالا کار با دستگاه کفسابی تک فاز عملا غیر ممکن است زیرا به زودی دستگاه تک فاز به علت ضعیف بودن داغ خواهد کرد.

متراژ محیط بتن: هر چه متراژ محیط کفسابی بالاتر باشد قیمت آن می تواند تخفیف داشته باشد.